Nachádzate sa tu: kachlovepece-krby.sk / Info Zóna

NA TEJTO SEKCII PRACUJEME A ČOSKORO JU DOPLNÍME O ĎALŠIE AKTUÁLNEJŠIE ČLÁNKY


dňa 15.04.2014, autor: Štefan Kaufmann Keramický ateliér

    V súčasnej dobe pokrokových technológií tento trend nevynechal ani odvetvie stavby kachľových pecí a krbov. Projektujú a stavajú sa domy so stále nižšími tepelnými stratami, nízkou energetickou náročnosťou, čomu musíme prispôsobiť aj dimenzovanie kachľových pecí, krbov a krbových kachlí.

     V našej info zóne sa Vám pokúsime priblížiť jednotlivé technológie a trendy, ktoré Vám môžu napomôcť pri správnom rozhodovaní aký spotrebič do akého domu inštalovať, aby jeho prevádzka splnila Vaše očakávania pre vytvorenie tepenej pohody. Spolupracujeme s profesionálmi v oblasti  dodávania technológií, ktorí zabezpečujú aj sústavné vzdelávanie, workshopy, kde čerpáme tak potrebné informácie.

     V oblasti kachliarstva pracujeme od roku 1992.  Radi sa s Vami stretneme u nás predajni vo Svätom Jure, kde môžete vidieť veľký sortiment keramických kachlíc a doplnkov, krbových kachlí, krbových a pecných vložiek.  Osloviť vás môžu aj makety realizácií a funkčné stavby kachľových pecí ...  Samozrejme vám radi odprezentujeme jednotlivé technológie, poradíme a na základe Vašich požiadaviek spracujeme návrh, vizualizáciu až po zrealizovanie a odovzdanie diela rozkurovacou skúškou a poučením ... 

 

Keramický ateliér Štefan Kaufmann

Na pažiti 4-D,
900 21 Svätý Jur


Mobil: 0903 452 154
E-mail: obchod@kachlovepece-krby.sk

 

Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky nám pridelil registračné číslo 201422337 a zaslal nám potvrdenie o registrácii. Internetový obchod www.kachlovepece-krby.sk má registrovaný systém v súlade so zákonom SR:č. 122/2013Z.z.

Kde nás nájdete:

(c) 2010 - 2014. Keramický ateliér Štefan Kaufmann. Všetky práva vyhradené.
Created by CTS Europe s.r.o.