Nachádzate sa tu: kachlovepece-krby.sk / Info Zóna

NA TEJTO SEKCII PRACUJEME A ČOSKORO JU DOPLNÍME O ĎALŠIE AKTUÁLNEJŠIE ČLÁNKY

Krbové kachle
dňa 16.01.2019, autor: Dominik Kaufmann

 

Krbové kachle

 Ich inštalácia je oproti stavaným krbom respektíve peciam najjednoduchšia a podstatne menej časovo náročnejšia. Do domácnosti sa osádzajú až pri dokončenom interiéri, nakoľko ich inštalácia je „čistý“ proces. V dnešnej dobe už máme na výber z pestrej palety kachlí od tých najjednoduchších až po rôzne designové kúsky. Takisto je možné si vybrať z rôznych druhov obkladu, či už je to keramika, pieskovec, mastenec alebo plech. Trendom sa stávajú akumulačné krbové kachle, ktoré dokážu pomocou akumulácie v rôznych formách odovzdávať teplo aj niekoľko hodín po vyhasnutí v ohnisku.

Akumulácia pohltí prebytkový výkon, ktorý by ste inak vykúrili komínom von, respektíve si prekúrili interiér a odovzdáva ho do priestoru dlhší čas, laicky povedané - spotrebič dlhšie chladne pri vyšších teplotách. Takýto typ kachlí je vhodný hlavne do nízkoenergetických domov, kde je prebytkový výkon nežiaduci.

 

https://www.kachlovepece-krby.sk/media/object/1639_img1_b.jpg

Keramický ateliér Štefan Kaufmann

Na pažiti 4-D,
900 21 Svätý Jur


Mobil: 0903 452 154
E-mail: obchod@kachlovepece-krby.sk

 

Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky nám pridelil registračné číslo 201422337 a zaslal nám potvrdenie o registrácii. Internetový obchod www.kachlovepece-krby.sk má registrovaný systém v súlade so zákonom SR:č. 122/2013Z.z.

Kde nás nájdete:

(c) 2010 - 2014. Keramický ateliér Štefan Kaufmann. Všetky práva vyhradené.
Created by CTS Europe s.r.o.